top of page
Doç.Dr. Kerem Sami Kaya görseli

Merhaba ...

      Erzurum’da 1978 yılında doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi İstanbulda tamamladım. 1995 yılında Özel Ahmet Şimşek Koleji’nden mezun oldum ve sonrasında aynı yıl Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesine başladım. 2001 yılında tıp fakültesini bitirdikten sonra iki yıl işyeri hekimliği yaptım. Daha sonra 2005-2010 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ihtisasını tamamladım. Sonrasında Malazgirt devlet hastanesi (2010-2012), Özel Medicalpark Hastanesi (2012-2014) ve  Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (2014-2022) kulak burun boğaz uzmanı olarak çalıştım. 

   Kulak burun boğaz uzmanı olarak  öncelikli ilgilendiğim alanlar ; burun estetiği (primer ve revizyon rinoplasti), yüz estetiği (yüz germe, orta yüz germe, kaş kaldırma, dudak kaldırma, yanak inceltme), çene estetiği (mentoplasti), göz estetiği (blefaroplasti), kepçe kulak ameliyatı (otoplasti), yüz felci ile ilgili ameliyatlar, ameliyatsız estetik uygulamalar (botox, dolgu, PRP v.s.) ve diğer rinoloji ameliyatları'dır (sinüzit, polip v.s.). Bu alanlar ile ilgili birçok kurs, sınav ve toplantıya katıldım. Avrupa KBB derneğinin düzenlediği yazılı board sınavını ve Türk KBB BBC Derneği'nin düzenlediği yeterlilik sınavını başarı ile tamamladım.2015 - 2016 yıllarında düzenlenen Türk KBB BBC Derneği Yüz Plastik Cerrahisi Okulu'nu da başarı ile tamamladım. 2020 yılında da, Şişli Etfal hastanesinde çalıştığım dönemde doçentlik ünvanı almaya hak kazandım.

   Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği ( EAFPS) ve Türkiye Yüz Plastik Cerrahi Derneği (YPCD) üyeliklerim bulunmakta olup bu derneklerin düzenlediği toplantı ve kurslara katılmaktayım. Ayrıca  Prof. Dr. Özcan Çakmak'ın düzenlediği ve Avrupa Yüz Estetik Cerrahisi Derneği'nin yüz gençleştirme fokus grup aktivitesi olan 2018 ve 2019 FACEISTANBUL toplantılarının da başkan yardımcılığını yaptım.  2022 yılından itibaren de Prof. Dr. Özcan Çakmak ile birlikte çalışmaktayım.   

İletişim

Merak ettikleriniz ile ilgili lütfen

Bize Ulaşın....

+90 505 492 10 30

bottom of page